Jarmar(60.Gábor)
Chlebuš(85.Suchý)

2 : 1 (1 : 1)

Připraveni : - (Chyběli : Tuschinovschi, Mir.Skurcoňák, Studnička)

Branky : 15.´ 1:0 Chlebuš (Zázrivec), 25.´ 1:1, 82.´ Navrátil (Škopek, Zázrivec)

V dalším utkání jsme přivítali sice mužstvo ze spodních pater tabulky, ale svojí
aktivní, důraznou hrou nám nenechal rozhodně nic zadarmo. Navíc po celé utkání
praktikovali ofsajd systém, se kterým jsme si dost často nevěděli rady.
Od začátku utkání se hrálo bojovné utkání se spoustou chyb na obou stranách.
Do vedení jsme šli po včasném přistrčení mezi beky Zázrivce na Chlebuše. Ovšem za 10´
bylo vyrovnáno po zaváhání naší obrany při centrovaném balónu z trestného kopu,
když balón propadl mezi našimi hráči přímo k noze soupeře, který si se svojí šancí věděl
rady… Do konce poločasu se ještě jeden centrovaný balón hostí odrazil od břevna, ale
jinak musel především zasahovat výbornými zákroky brankář hostí proti střelám
Zázrivce, Chlebuše či Jarmara.
Úvod druhého poločasu se odehrával mezi šestnáctkami a Dan Vondrys se
musel předvést výborným zákrokem v 55.´ proti střele ze střední vzdálenosti. Pak jsme
se přece jen opět dostávali častěji před branku hostí hlavně po akcích Zázrivce, ale naše
zakončení po jeho centrech vychytal výborný gólman hostí, který se vytáhl zejména po
hlavičce Gábora. Osum minut před koncem se nám přece jen podařilo strhnout vedení
na naši stranu po (opět včasném) přistrčení Zázrivce do strany na Škopka, který po