Mistrovský zápas                       Datum :  28.9. 2011

SPARTAK dorost  -   SK TOUŽIM    3 : 0 (1 : 0)

Hron(75.Lankaš)    De Stefanis    Tuschinovschi    Mir.Skurcoňák

Čada(80.Suchý)    Švejnoha    Zázrivec    Mich.Skurcoňák

Navrátil            Vejvoda (46.Chlebuš)

Připraveni : -             (Chyběli : Studnička, Gábor, J. Říha, D. Říha,)

Branky :    35.´ 1:0 Zázrivec (Čada), 62. 2:0 Tuschinovschi, 74.´ 3:0 pen. Zázrivec

V dalším utkání na domácí půdě jsme chtěli potvrdit zlepšenou hru z minulého kola a přilákat na naše utkání další diváky. Od začátku utkání jsme si sice vytvářeli mírnou převahu, ale velký počet zkažených i jednoduchých přihrávek nám znemožňoval se dostávat do koncovky. Největší naši šanci v těchto chvílích měl Tuschinovschi, který hlavou, po přesném centru Zázrivce, trefil ze 7metrů přesně na čáře stojícího gólmana.  Ve 20.´ nám i velmi “zatrnulo“, když po jedné z našich zachycených přihrávek jsme pustili soupeře do velké šance a Švejnoha musel vykopávat míč z prázdné branky. Ve 35.´ jsme se přece jen nakonec ujali vedení po “těžké“ střele Franty Zázrivce, kterou hostující brankář “kontroloval“ až do sítě…

Do druhé poločasu jsme nastoupili velmi nekoncentrovaně a hostující útočník se ocitl sám před Vondrysem, který však předvedl výborný zákrok a mužstvo podržel. V dalších minutách jsme se konečně dostali zpět do hry a druhou branku přidal v 62.´  Tuschinovschi po průniku z půli hřiště přes dva hráče a velmi pěknou střelou z 25metrů. Třetí branku pak vstřelil Zázrivec z pokutového kopu po faulu na Míru Navrátila. Soupeře jsme už kromě šance v úvodu poločasu k ničemu nepustili a i přes opět velký počet zkažených přihrávek, zahodili několik dalších příležitostí – Chlebuš 3x, Zázrivec, Navrátil či nepřesně zakončený výborný průnik ze strany Míši Skurcoňáka.