Mistrovský zápas                       Datum :  25.9. 2011

SPARTAK dorost  -   LOKO K. VARY    3 : 2 (0 : 2)

Hron    De Stefanis    Tuschinovschi    Mir.Skurcoňák

Mich.Skurcoňák    Návrátil    Švejnoha    Chlebuš(40.Vejvoda)

Čada(60.Vondrys)       Zázrivec

Připraveni : Jarmar, Suchý, Lankaš (Chyběli : Studnička, J.Říha, D.Říha,)

Branky :    22.´ 0:1, 40.´ 0:2,  65. 1:2 pen. Zázrivec, 70.´ 2:2 Navrátil (Mich. Skurcoňák,

Vejvoda), 75.´ 2:3 Zázrivec (Mich. Skurcoňák)

Zápas jsme začali se snahou o kombinační fotbal a i přes spoustu nepřesných přihrávek jsme si do 20.´vytvořili 2-3 náznaky šancí a soupeře nepustili dál jak na 20m k vlastní brance. Ve 22.´ jsme ovšem dovolili hostujícímu hráči (mezi 4-mi našimi) vypálit velmi dobrou ránu, která skončila v naší síti… Opět jsme měli více ze hry, ale ve 40.´ přišla, po našem rohovém kopu, obrovská chyba našeho beka a přestože jsme byli 3:2, tak se hostující hráč dokázal prosadit a vstřelit druhou branku.

Do druhého poločasu jsme přeskupili rozestavení, zvýšili bojovnost (začali vyhrávat osobní souboje), zpřesnili kombinaci a více se tlačili před branku dobře chytajícího brankáře hostí. V 65.´ zastavili kličkujícího Michala Skurcoňáka hosté jen za cenu faulu a Zázrivec z penalty snížil. V 70.´ Míra Skurcoňák našel Vejvodu ten posunul do strany na Míšu Skurcoňáka, který neohroženě vlétl do vápna a přesným balónem vybídl ke skórování Návratila 2:2. V 75.´ kopal trestný kop od brankové lajny Michal Skurcoňák a Zázrivec hlavou s trochou štěstí dal naší třetí branku. Do 90.´ se pak hosté snažili dlouhými balóny dostat před naší branku, ale dobře pracující obrana je do šance nepustila. Naopak příležitosti Návratila po dobrém uvolnění 1:1, hlavou nastřelená tyč Tuschinovschim, daleko nosné rány Zázrivce a střela Švejnohy, kterou gólman konečky prstů vytlačil na roh volaly, po gólu...

Za předvedený výkon ve druhém poločase určitě zasloužené vítězství!