Mistrovský zápas                       Datum :  9.10. 2011

SPARTAK dorost  -   SLAVOJ KYNŠPERK    2 : 1 (1 : 1)

Mich.Skurcoňák    Navrátil    Zázrivec    Mir.Skurcoňák

Vejvoda(60.Vondrys)      Chlebuš

Připraveni : Studnička, Suchý, Lankaš  (Chyběli : De Stefanis, Jarmar)

Branky :    10.´ 0:1, 25.´ 1:1 Tuschinovschi (Zázrivec), 65.´2:1 Chlebuš

Utkání se odehrálo na těžkém, podmáčeném terénu. Hned v úvodu zápasu jsme inkasovali branku po krásné střele útočníka soupeře. Branka naším týmem otřásla, ale zhruba od 15 minuty jsme byli lepším týmem a vynutili si převahu, kterou jsme korunovali gólem Marka Tuschinovschiho. Poté ještě Pavel Čada nastřelil tyč. O přestávce se tedy šlo do kabin za stavu 1:1.

Ve druhé půli se hrál vyrovnaný, atraktivní fotbal, šance měli obě družstva, ale dlouho doplácela na nepřesnou koncovku. Nakonec jsme o našem vítězství rozhodli štástným golem, když po závaru před brankou hostí, brankář soupeře při snaze odkopnout míč nastřelil Ondru Chlebuše a míč se odrazil do sítě… Poté již naše pozorná obrana nepustila hosty do vážnější šance a vítězství jsme uhájili.

Chtěl bych hráčům poděkovat za bojovný a kvalitní výkon, který ocenil i rozhodčí zápasu slovy : „Po dlouhé době jsem pískal nějaký dorost, který hrál opravdu pěkný fotbal…“