Hřiště :  Ostrov – přírodní tráva, 2x45´

Čada      Drška(75.Čech)

Připraven : -                                     Chyběli : Zázrivec – Amužstvo, Hlinka - nemoc

Branky :    12.´ Čada (Unger, Skurcoňák), 53.´ Čada (Légr), 70.´ Čada (Légr)

72.´ 3:1, 89.´ Čada (Légr, Skurcoňák)

První poločas byl z naší strany odehrán se spoustou nepřesností. Měli jsme sice do 35.´ více ze hry, ale obrovské množství zkažených i velmi jednoduchých přihrávek, nás stálo spoustu sil vybojovat si balón zpět na naše kopačky. Přesto jsme šli do vedení ve 12.´ z rychlé akce středem po ose Skurcoňák – Unger, který vyslal do nájezdu Čadu a ten se nemýlil 1:0. Po podobné akci se před brankáře domácích dostal ve 30.´  Légr, ale jeho střela šla těsně vedle. David se za 2minuty prezentoval pěknou střelou z 20m, avšak ta skončila také těsně vedle. Ovšem i domácí několikrát zahrozili (zvláště po35.´) a své umění musel předvést Studnička, který nás podržel svými zásahy.

Ve druhém poločase jsme zvýšili důraz v soubojích a hlavně zpřesnili kombinaci. V 53.´ předvedli kluci již od obránců výbornou akci po pravé straně, Légr našel přesnou přihrávkou Čadu a ten se v nájezdu opět nemýlil. Svoji spolupráci si zopakovali v 70.´ a to již Pavel zvyšoval na 3:0. Mezitím ovšem předvedl výborný zákrok dobře chytající Studnička proti střele z 20m do šibenice. Bojující domácí snížili v 72.´ hlavou po centru zprava, po snad jediném vyloženém zaspání naší obrany ve druhém poločase. Na konečných 1:4 upravil opět “střelec dne“ Pavel Čada z dalšího nájezdu v závěru utkání po akci Skurcoňáka a přihrávajícího Légra.

V bojovném utkání rozhodla naše zlepšená hra ve druhém poločase, dobrý výkon gólmana a Pavel Čada s přehledem zakončující akce spoluhráčů… Opět si zahráli a předvedli kvalitní výkon hráči 1.rokem v dorostu a žákovského věku …

Dne: 16.10. 2012                                                                              Zpracoval : Ing. Petr Götzl