Hřiště :  Spartak – přírodní tráva, 2x45´

Mistrovský zápas                       Datum :  5.9. 2012

SPARTAK dorost   -   FK NEJDEK     7 : 1  (5 : 0)

Švejnoha    Hron    De Stefanis    Škopek(80.Lankaš)

Návrátil(55.Ngo)    Hlinka(65.Aubrecht)    Mich.Skurcoňák    Légr

Čada      Zázrivec(70.Suchý)

Připraven : -                                                                Chyběl : Štrasser, Čech

Branky :    2.´ Čada (Zázrivec), 4.´ Zázrivec pen., 21.´ Zázrivec (Légr), 26.´ Zázrivec

(Čada), 44.´ Čada (Zázrivec, Légr), 55.´ Navrátil (Zázrivec, Čada, Légr),

58.´ 6:1, 80.´ Légr pen.

Tentokrát jsme do utkání vstoupili úplně s jiným přístupem než v minulém utkání… Již ve 2.´ po autovém vhazování zafungovala spolupráce nové útočné dvojice, když Zázrivec prostrčil míč mezi beky na Čadu, který hned první naši šanci proměnil ve vedoucí branku. Ve 4.´ bylo ještě veseleji. Přesně časovaný balón De Stefanise za beky přebral Navrátil, natlačil se ze strany do vápna, byl faulován a Zázrivec z následující penalty zvýšil na 2:0. V 21.´ výbornou přihrávkou mezi beky našel Légr nabíhajícího Zázrivce, který svůj nájezd s přehledem proměnil ve třetí branku. Za pět minut tentokrát Čada vyhrál hlavičkový souboj na půli hřiště a dostal tím Zázrivce do dalšího brejku - 4:0. Ještě těsně před poločasem jsme předvedli výbornou akci po ose Légr – Zázrivec, kterou proměnil Čada v pátou branku.

Do druhého poločasu jsme vstoupili opět aktivně. V 55.´ výborně vyslal Légr po levé straně Čadu, ten našel před brankou Zázrivce jehož střelu brankář vyrazil a dobíhající Navrátil pak hlavou přidal další branku. Za tři minuty přišlo naše jediné větší zaváhání, když míč po trestném kopu ze strany (po zbytečném faulu)  propadl až do naší branky… V dalších minutách jsme si vytvořili několik dalších šancí, do hry se zapojili i střídající hráči a poslední změna skóre přišla až v 80.´ kdy se kopala penalta, kterou David Légr proměnil až druhou dorážkou…