Hřiště :  Spartak – přírodní tráva, 2x45´

Mistrovský zápas                       Datum :  2.9. 2012

SPARTAK dorost   -   BU NOVÉ SEDLO     0 : 2  (0 : 2)

Švejnoha    Mich.Skurcoňák    Návrátil(60.Ngo)    Légr

Hlinka       Zázrivec

Připraven : Lankaš, Suchý, Aubrecht                  Chyběl : Štrasser, Čech

Branky :    15.´ 0:1, 27.´ 0:2

Do prvního podzimního utkání na domácím hřišti jsme chtěli nastoupit s nadšením, fotbalovostí, bojovností – avšak v 1. poločase z toho nebylo nic… Náš výkon byl takříkajíc bez barvy, chuti a zápachu – prostě herní tragédie… Nedokázali jsme si přihrát, kombinace na 1-2 doteky pro nás byla neznámý pojem, prohrávali jsme snad všechny osobní souboje… Hosté hráli, bojovali, vytvářeli si šance… Nakonec můžeme být rádi, že poločas skončil jen 0:2… První pohlednou akci jsme předvedli až ve 30.´ a samostatný nájezd Míry Navrátila ve 42.´ vychytal gólman soupeře…

Do druhého poločasu jsme přece jen nastoupili daleko aktivněji a postupně se dostávali do zápasu. Postupně jsme zlepšili kombinaci, dostali se k zakončení a na naší hru se již dalo dívat… Bohužel nepřesnost a nedůraz, spolu s kvalitním výkonem hostujícího brankáře, nám nedovolily skórovat… Sám před brankářem se ocitl  Andrej Ngo, v jasně pozici neuvěřitelně promáchl balón Míša Skurcoňák, bombu z rohu vápna Vojty Švejnohy, stejně jako střelu Martina Hlinky “vyčapal“ brankář hostí… Když s v koncovce nedařilo ani tradičnímu střelci Frantovi Zázrivcovi – nedokázali jsme výsledek ani korigovat…

Hra a přístup v 1.poločase pro nás byl velkým varováním!

Je třeba na hřišti odvádět 100% celých 90´ !