SPARTAK dorost   -   FC CHEB      3 : 2  (2 : 2)

Hřiště :  Spartak – přírodní tráva, 2x45´

Švejnoha    Hron    De Stefanis    Légr

Hlinka    Návrátil    Mich.Skurcoňák    Ngo(85.Aubrecht)

Čada      Zázrivec

Připraven : Vildumetz, Čech                            Chyběl : Škopek

Branky :    18.´ Zázrivec (Légr), 21.´ 1:1 pen., 30.´ Čada (Skurcoňák, Zázrivec),

37.´ 2:2, 67.´ Švejnoha (Zázrivec)

Do dalšího zápasu na domácím hřišti jsme vstoupili nepřesnou hrou a trvalo nám 10´ než jsme se dostali do hry. Právě v 10´ jsme se dostali střelou Zázrivce zpoza vápna, kterou vychytal gólman hostí, k prvnímu ohrožení soupeřovy branky. V 18.´ našel perfektní přihrávkou mezi beky Légr Zázrivce a ten s přehledem proměnil samostatný nájezd. Ovšem v následujících minutách jsme si vybrali oddechový čas, začal hrát soupeř a my jen přihlíželi… Nejprve přišla šance hostí ve 20.´ a pak ve 23.´ po našem dalším zaváhání, po dlouhém balónu a naší ztrátě, přišel zbytečný faul  a penalta ze které hosté vyrovnali. Po inkasované brance jsme předvedli několik povedených akcí, ale bez přesného zakončení. Ve 30.´ vyslal přesnou přihrávkou za beky Zázrivec na Skurcoňáka, ten sice míč přes gólmana hostí do branky nepropasíroval, avšak dobíhající Čada “dílo“ dokonal – 2:1.Hosté bojovali a ve 30.´ šli do šance po úniku z levé strany, ale dobře zasáhl Studnička v brance. Ovšem ve 37.´ již neměl šanci zasáhnout na střelu soupeře, když nám propadl balón ve středu hřiště…

Ve druhém poločase se hra rychle přelévala na obě strany. Měli jsme o něco více míč  na svých kopačkách, vypracovali si i několik velmi dobrých šancí, ale skórovat se nám podařilo jen Švejnohou, který propálil vše co mu bylo v cestě po centru Zázrivce. A když hosté v 82.´ trefili po rychlé akci jen břevno naší branky (po neodpískaném faulu na Čadu) a v 85.´ vychytal penaltu hostům Studnička, tak jsme získali v pěkném a bojovném utkání 3 body…

Dne:  17.9. 2012                                                                  Zpracoval : Ing. Petr Götzl