SPARTAK dorost   -   SPARTAK CHODOV      3 : 1  (2 : 1)

Mistrovský zápas                       Datum :  21.10. 2012

Hřiště :  Spartak – přírodní tráva, 2x45´

Švejnoha    Hron    De Stefanis    Škopek

Ngo(46.Unger)    Návrátil(60.Drška)    Skurcoňák    Légr

Čada(85.Aubrecht)      Zázrivec(80.Čech)

Připraven :  -                                                            Chyběl : Hlinka, Lankaš, Štěpánek

Branky :    5.´ Čada (Zázrivec, Ngo), 16.´ Zázrivec, 30.´ 2:1, 60.´ Čada (Skurcoňák)

Úvod zápasu nám vyšel, když jsme šli do vedení v 5.´. Perfektní akce začala přesnou a časovanou přihrávkou Andreje Nga mezi beky z vlastní poloviny na od kraje sbíhajícího Zázrivce, který se nerozpakoval a ihned pravou nohou přízemním centrem našel nabíhajícího Čadu, který se z první trefil volejem přesně. Ve 12.´ zahrozili hosté, ale útočník soupeře netrefil v dobré pozici branku. V 16.´ předvedl výbornou individuální akci Zázrivec. Na polovině si šikovně obhodil obránce a  s přehledem proměnil samostatný nájezd. Pak jsme  si ovšem vybrali svoji již tradiční 15-ti minutovou “oddechovku“… Přestali jsme kombinovat, 3 přihrávky za sebou byl nepřekonatelný problém, pustili jsme hosty do hry a ze své převahy vytěžili i snížení ve 30-té minutě… Závěrečných 10´poločasu již opět patřilo našim hráčům, vytvořili jsme si po pěkných akcích několik tutovek (2x Zázrivec, Čada, Légr), ale v těchto chvílích nás vychytal dobře chytající brankář soupeře…

Do druhého poločasu jsme vstoupili zodpovědnou a přesnou hrou. V 57.´ jsme zvýšili na 3:1, po hezké individuální akci podél hranice velkého vápna a následné přesné střele z 20metrů  Pavla Čady. V dalších minutách se sice hosté snažili o korekci stavu utkání, ale až na jeden průnik ze strany a následnou nebezpečnou střelu, se kterou si Honza Studnička poradil,  jsme již hosty do šance nepustili. Naopak jsme předvedli ještě několik slibně vypadajících akcí, které však ztroskotali buď na naší nepřesnosti nebo brankáři soupeře…

Dne:  23.10. 2012                                                                             Zpracoval : Ing. Petr Götzl