Béčko oslavilo svátek práce výhrou

02.05.2014 09:17

B muži

Béčko oslavilo svátek práce výhrou 5:2 v dohrávce 16. kola na hřišti Nováho Sedla "B". V první půli si Spartak vypracoval několik stoprocentních gólových šancí, bohužel proměnil pouze jednu, když se prosadil Pavel Čada. Soupeř vyrovnal na poločasových 1:1 gólem z penalty. V druhé půli už dávali góly jen hráči spartaku. Bohužel i do vlastní sítě. Nejprve Jan Nemček po rohovém kopu uklidil hlavou balón do správné sítě a poté na druhé straně, po rohu soupeře, Pavel Šimon nedal svému brankáři šanci, když se snažil odhlavičkovat před dotírajícím protihráčem. Další góly už padali jen do správné brány. Dva přidal Štěpán Unger. Nejprve pálil neomylně do šibenice, když se ocitl sám ve velkém vápně a následně platil jeho důraz v malém vápně když zakončoval po přihrávce Čady. Na konečných 5:2 pro Spartak zvyšoval v úplném závěru Křemen.

Nové Sedlo B H.Slavkov B 2:5 (1:1) 60
Branky: Unger Štěpán 2, Němček Michal, Křemen Martin, Čada Pavel

Sestava: Studnička - Stanko (C), Nemček J., Šimon, Kolář - Křemen, Unger, Skurcoňák, Terek - Pazdera, Čada

Náhradníci: Novotný, Kreisinger