Velký úspěch naší přípravky!

16.06.2014 10:51

Přípravka

Dnes začneme netradičně, avšak zaslouženě, přípravkou. Náš tým se 14.6.2014 zúčastnil turnaje v Litvínově do kterého bylo přihlášeno celkem 19 týmů, mezi nimi např. Bohemka, Blšany, Chomutov, Litvínov, Most atd...Tým Spartaku dosáhl velkého úspěchu. Tento kvalitně obsazený turnaj vyhrál! Gratulujeme!

A muži

Spartak v posledním jarním kole přivítal vítěze Krajského přeboru, Mariánské Lázně. S tímto fotbalově kvalitnějším soupeřem dokázal držet krok pouze v prvním poločase, který prohrál 0:1. V druhé půli soupeř už jasně dominoval a přidal ještě pět gólů do naší sítě.
 Sprtak se umístil na celkovém 12. místě čímž se, doufejme, vyhne baráži.

H.Slavkov Mar.Lázně 0:6 (0:1)

TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)

1. Mar.Lázně 26 19 2 5 85: 33 61 2 ( 20)

2. Březová 26 18 3 5 88: 40 57   ( 18)

3. Nové Sedlo 26 16 5 5 76: 37 56 3 ( 14)

4. Ostrov 26 17 3 6 78: 42 55 1 ( 15)

5. Toužim 26 12 7 7 78: 53 46 3 ( 4)

6. St. Role 26 13 3 10 70: 49 44 2 ( 3)

7. Nejdek 26 11 4 11 53: 56 40 3 ( -2)

8. FC Cheb 26 11 3 12 55: 65 38 2 ( -3)

9. Kr.Poříčí 26 8 7 11 40: 61 34 3 ( -8)

10. Lomnice 26 8 4 14 54: 63 28   (-11)

11. Fr.Lázně 26 4 8 14 41: 91 26 6 (-19)

12. H.Slavkov 26 5 7 14 48: 90 25 3 (-17)

13. Citice 26 6 4 16 40: 71 24 2 (-17)

14. Chodov 26 3 2 21 30: 85 12 1 (-28)

B muži

Béčko odehrálo svůj poslední zápas sezony už ve Čtvrtek na hřišti Březové C. Zápas měli hráči Spartaku plně pod kontrolou už od začátku utkání, kdy šli do rychlého vedení 1:0. V průběhu 1. poločasu si vypracovali ještě několik 100% šancí, ovšem proměnili pouze jednu a poločas tak skončil 2:0 pro Spartak. V druhé půli měl Spartak opět navrch a z mnoha šancí proměnil ještě dvě. V úplném závěru pokazil čisté konto skvěle chytajícího N. Valty P. Novotný, jenž tečoval soupeřovu střelu do vlastní brány.
Okresní přebor má před sebou ještě jedno kolo, ve kterém má Spartak volno, takže konečné umístění ještě není známo. Jisté je, že se ziskem 53 bodů neskočí hůře jak na 4. místě.

Březová C H.Slavkov B 1:4 (0:2) 50
Branky: Unger Štěpán, Beer Bedřich, Drobný Petr, Chmelík Martin

Dorost

Naši dorosteci, podobně jako Áčko, přivítali vítěze Krajského přeboru dorostu, tým Chodova. Ovšem žádný jednoznačný výsledek se nekonal. Naši borci byli chodovským více než vyrovnaným soupeřem a první poločas vyhráli 1:0. Ke konci zápasu se bohužel podařilo soupeři vyrovnat a zápas tak pokračoval penaltovým rozstřelem, po kterém se radovali Chodovští.
 Dorostenci se svými 30-ti body obsadili konečné 9. místo.

H.Slavkov Chodov 1:1 (1:0)   PK 2:3

TABULKA

1. Chodov 24 21 2 1 143: 33 66 1 ( 29)

2. Nové Sedlo 24 19 0 5 68: 26 57   ( 21)

3. Ostrov 24 18 1 5 86: 39 56 1 ( 19)

4. FC Cheb/Lipová 24 14 2 8 85: 46 45 1 ( 8)

5. Nejdek 24 14 2 8 87: 66 45 1 ( 8)

6. Mar.Lázně 24 11 3 10 82: 51 38 2 ( 0)

7. 24 9 2 13 66: 87 30 1 ( -7)

8. Fr.Lázně 24 10 0 14 64: 92 30   ( -6)

9. H.Slavkov 24 8 3 13 75: 75 28 1 ( -9)

10. Toužim 24 8 1 15 59: 86 26 1 (-11)

11. Hvězda Cheb 24 7 1 16 55:102 22   (-14)

12. St. Role 24 5 2 17 46:114 17   (-19)

13. Sedlec/Loko KV 24 2 1 21 27:126 8 1 (-29)

Žáci

Žáci porazili soupeře z Rotavy na domácím hřišti neuvěřitelným skóre 36:0. Téměř polovinu našich gólů nastřílel Marek Horváth.
 Žáky sice čeká ještě jedno herní kolo, ovšem jejich celkové prvenství už nemůže nic ohrozit.

H.Slavkov Rotava 36:0 (18:0) 10
Branky: Horváth Marek 16, Vedana Marcel 7, Deme Daniel 6, Ertl Miroslav 4, Navrátil Patrik 2, Straka Daniel