Spartak na jaře v normální hrací době ještě neprohrál!

14.04.2014 10:04

A muži

Spartak nastoupil k domácímu zápasu proti SK Toužim pod trenérským vedením Štěpána Ungera, který zastoupil nepřítomného Petra Göetzla, jenž měl povinnosti ve svém druhém působišti, sokolovském Baníku. Na hráče tato vynucená změna neměla žádný vliv a i tentokrát podali velmi dobrý výkon. Hráči věděli, že soupeř, který díky svým předchozím výsledkům budil respekt, bude hrozit především ze standardních situací, které má ze svého malého, domácího hřiště dobře nacvičené. A tato skutečnost se potvrdila už v 17. minutě, kdy rozhodčí odpískal přísnou ruku P. Knafa na hranici velkého vápna a Toužim nabídnutou standardku přesně umístěnou střelou proměnila. Spartak si pak v první půli vypracoval několik slibných situací, ale žádnou z nich nezužitkoval a tak poločas skončil 0:1. V druhé půli to byl Spartak kdo měl herně a také co se gólových šancí týče navrch, ale střely bohužel nemířily mezi tři tyče, nebo trefovaly brankáře. Vyrovnávací gól přišel až 15 minut před koncem, kdy byl ve velkém vápně stažen J. Drobný a sám pak nařízenou penaltu proměnil. Zápas tak po 90ti minutách skončil výsledkem 1:1 a o bodu navíc rozhodovaly penalty. Ty začaly slibně pro náš tým, když vedl už 4:3. Bohužel nakonec se radoval soupeř po konečném výsledku 5:6

H.Slavkov Toužim 1:1 (0:1)   PK 5:6
Branky: Drobný Jiří

Sestava: Studnička - Destefanis, Knaf, Kubík, Légr - Šereda, Drobný J., Nemček J., Skurcoňák - Čada, Nemček M.

Náhradníci: Husák, Neudert, Křemen

B muži

Béčko v domácím zápase proti Starému Sedlu předvedlo zatím nejhorší výkon jara a především v první půli se díky častým chybám a špatnému držení míče nedostávalo vůbec do hry. Naštěstí se podařilo proměnit dvě standardní situace a jednu z mála šancí. Staré Sedlo využilo dvě šance, které mu nabídl Spartak svými chybami a tak poločas skončil 3:2. Druhá půle byla herně trochu lepší, dokonce se hráči Spartaku dostali do několika gólových šancí, které ovšem neproměnili a tak v úplném závěru, po velké chybě v obraně, přišel trest v podobě vyrovnávacího gólu. Následné penalty dopadly lépe pro Spartak a ten si tak připsal dva body. Což ovšem nemění nic na tom, že herně to bylo ze strany Spartaku opravdu špatné a v příštích zápasech by se to nemělo opakovat!

H.Slavkov B St.Sedlo 3:3 (3:2) 60 PK 6:5
Branky: Drobný Petr, Pazdera Jiří, Křemen Martin

sestava: Studnička - Stanko (C), Husák, Valta M., Beer M. - Čada, Jonáš, Křemen, Sipl - Drobný P., Pazdera J.

náhradníci: Novotný, Terek, Valta N.