1. domácí zápasy bez obdrženého gólu

25.08.2014 09:29

A muži

Spartak předvedl proti Lomnici velmi sympatický a hlavně fotbalový výkon. Do prvního domácího zápasu nastoupili navrátivší se Tomáš Pazdera a František Zázrivec. Oba předvedli, že budou pro náš tým velkým přínosem. Tomáš Pazdera na postu stopera naprosto dominoval, s přehledem si řídil celou obranu a při standardních situacích soupeře neomylně sbíral všechny balony. Franta Zázrivec svůj výkon korunoval vstřelenou brankou. Pochvalu si zaslouží také mladý Milan Půta, který vypadal že má snad troje plíce. V zápase se také potvrdilo, jak důležité je mít kvalitní náhradníky připravené do hry. Už v po deseti minutách hry musel střídat faulovaný Lukáš Šereda za kterého přišel Martin Křemen a po dalších pěti minutách se zranil Petr Knaf a za něj nastoupil Jan Nemček. Ovšem ani po těchto vynucených střídání kvalita hry Spartaku neklesla.

H.Slavkov Lomnice 3:0 (1:0) 100
Branky: Drobný Jiří 2, Zázrivec František;

sestava: Plaček - Légr, Knaf, Pazdera T., Destefanis - Šereda, Kubík, Půta, Zázrivec - Chmelík, Drobný

náhradníci: Studnička, Hlinka M, Křemen, Nemček J., Uhrin,

trenér: Ing. Petr Götzl

B muži

Také spartakovské Béčko potěšilo diváky pěkným fotbalem a přesvědčivým vítězstvím 5:0. O čisté konto se skvělými zákroky a hlavně chycenou penaltou zasloužil gólman Plaček.

Slavkov B Nové Sedlo B 5:0 (4:0) 30
Branky: Čada Pavel 2, Kolář Marián, Novotný Petr, Pazdera Jiří;

sestava: Plaček - Beer M., Kolář, Uhrin, Kreisinger - Sipl, Novotný, Řepka, Hlinka - Pazdera J., Čada

náhradníci: Tien Long Go, Terek, Heřman, Stanko, Nemček J.